Delkor Premium Silver 22F-680SILVER 680CCA 3Year Warranty Battery.
  • Sale
Tax included. Shipping calculated at checkout.
Delkor Premium Silver 22F-680SILVER Specs
Model: 22F-680SILVER
CCA: 680 A
AH(20HR): 60 Ah
RC: 105 Min
Post Type: STD
Polarity: L ( - , +)
Length: 240 mm
Width: 172 mm
Height: 202 mm